KONST / Litografier / Färglitografi 9366114
nr 936 6114
Färglitografi
signerad, 177/360, motivet: 47x33
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:38:32
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr