KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723111

nr 1672 3111

Blandteknik

Ulf Löfgren. Signerad, daterad -79, Kejsarens nya kläder. Blandteknik, bildmått: 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 39x39 cm

Kondition: saknar glas

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 januari 2025
kl 20:28:28