KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15175288
nr 1517 5288
Christina Ringsberg
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 12/25, daterad -66, "Nilsson på Väster". Bildmått: 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x57 cm
Christina Ringsberg, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:20:15
100 kr
Christina Ringsberg
Läs mer om Christina Ringsberg
Christina Ringsberg
nr 1517 5288
Christina Ringsberg
(f. 1938), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 23 januari 2023 |
Christina Ringsberg