KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15417178
nr 1541 7178
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
Grafiska blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Caroline Färnström (f. 1951), Sverige. Unn Magnussen, Signerade och numrerade 200/260. Bladets mått: ca 33x29 cm - 50x40 cm
Per-Olof Nilsson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:13:34
22/5 16:03:01