KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9166270
nr 916 6270
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Blandteknik, Veikko Aaltona (1910-1990), signerad. -61, motivet: 55x35 ca
Utrop:
500 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:42:55
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona