KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052091
nr 1405 2091
Catrine Näsmark
(f. 1970), Sverige
Blandteknik, "Antoinette". Signerad, Mixed media print och akryl på duk, 50x50cm, oramad
Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:48:19
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Catrine Näsmark
Läs mer om Catrine Näsmark