KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7357175
nr 735 7175
Blandteknik
2 st, Bla United States Air Force, sign. -55, bladets mått: 49x37, 45x35
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:06:05
23/1 17:56:36
Signe Persson-Melin (f. 1925)