KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13699056

nr 1369 9056

Nisse Zetterberg

(1910-1986), Sverige

Oljemålning, Blåsippa. Signerad. Olja på pannå, 21x34 cm

Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:02:42

Nisse Zetterberg

Läs mer om Nisse Zetterberg