KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13464117
nr 1346 4117
Alexandra Kern
(f. 1963), Sverige
Färgetsning, "Tears". Signerad, numrerad 23/40, ca 2012. Motivet: 28,5x20 cm (65x53 cm)
Alexandra Kern, svensk bildkonstnär född 1963 i Malmö.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:47:31
350 kr
500 kr