ÖVRIGT / Leksaker / Tramphäst 14144043
nr 1414 4043
Tramphäst
mekanisk, trä och metall, 1900-tal. Längd: 100 cm. Höjd: 86 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:35:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr