MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9952114
*
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:50:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 15:00:31
1
300 kr
13/11 19:16:38
2
500 kr
14/11 18:47:17
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
3336 Stringhylla
längd: 80 cm, djup: 23 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:41
*
Stringhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2114
Stringhylla
3 hyllplan
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 15:00:31 | 1 | 300 kr |
13/11 19:16:38 | 2 | 500 kr |
14/11 18:47:17 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
3336 Stringhylla
längd: 80 cm, djup: 23 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:41