KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12218618

nr 1221 8618

Lennart Lannfjäll

(1933-2005), Sverige

Oljemålning, Isberg, Signerad. Olja på duk, 20x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:13:39

3/12 10:02:07 1      Vinnande bud

Lennart Lannfjäll

Läs mer om Lennart Lannfjäll