KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385146
nr 1338 5146
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "blåvingar". Signerad. Olja på duk, 55x70cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:20:33
20/7 14:51:10
27/7 18:33:27