KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12931053
nr 1293 1053
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
På flygplatsen. Monogramsignerad -03, akvarell, 13x17 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:42:14
200 kr
250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg