KONST / Litografier / Färglitografi 14077047
nr 1407 7047
Hans Konnman
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Motiv från Ålands skärgård. Signerad, numrerad 18/75. Motivet: ca 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Hans Andersson Konnman, svensk konstnär född 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:33:03
4/7 17:53:11