KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage/blandteknik 16914154

nr 1691 4154

Collage/blandteknik

G Wilton, Signerad, duk, 62x51 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:32:16

31/3 17:53:16 1      Vinnande bud