KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857455
nr 1385 7455
August Berg
(1885-1924)
Oljemålning, August Berg (1885-1924), Signerad, daterad 24, "Marsafton på Frösön". Olja på pannå, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 31x40cm
Utrop:
600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:54:42
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)