KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14965174

nr 1496 5174

Akvarell

Irina Garamaj Stadig. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 20:16:43

12/10 13:29:59 1      Vinnande bud