KONST / Litografier / Grafiskt blad 13787040
nr 1378 7040
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dansen". Signerad, numrerad 8/50. Oramat löst blad. Motivet: 38x28
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:22:22
9/2 20:42:34