KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364002

nr 1436 4002

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Windows". Signerad, numrerad 22/40. Bildmått: 38x28cm, oramat löst blad

Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:34:01

Veronica Sofie

Läs mer om Veronica Sofie