KONST / Litografier / Färglitografi 15042123
nr 1504 2123
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 71/360. Färglitografi, bildmått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:13:43
21/11 18:04:51
21 nov
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann