KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14744317

nr 1474 4317

Skulpturer

2 st, Gips, Efter antiken, "J Pradier". Höjd: 32-33 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:53:49