KONST / Litografier / Färglitografi 14965004
nr 1496 5004
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, Artist Proof, "Formula 1". Färglitografi. Bladets mått: 100x70 cm, oramad, fläckar, oramat löst blad
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:58:32
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)