KONST / Litografier / Serigrafi 12931079
nr 1293 1079
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Hus", ej signerad. Serigrafi, oramad, bladets mått: 33x48 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:36:00
24/11 23:01:41
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg
Lis Husberg (f. 1920)