KONST / Litografier / Färglitografi 12847153

nr 1284 7153

Lena Cronqvist

(1938-2025), Sverige

Färglitografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 151/170, ca 73x52cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:12

Lena Cronqvist

Läs mer om Lena Cronqvist