Ã–VRIGT / Diverse / Matskrin 7138190

nr 713 8190

Matskrin

1800-tal, på benställning

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 september 2011
kl 18:35:11

30/8 14:10:11 1      100 kr
5/9 13:33:06 2      Vinnande bud