KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728849

nr 1572 8849

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "Kontakt", på glas, yttermått inklusive ram: 28x20 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 20:21:07

22/10 19:17:02 1      Vinnande bud

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz