ART / Lithographs / Litograph in colors 14929019
nr 1492 9019
LITOGRAPH IN COLORS
2 pcs, Frygelius/Boczewska. Litograph in colors. Sheet: 59x46-72x55, oramade lösa blad,
2 st, Frygelius/Boczewska. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 59x46-72x55, oramade lösa blad
SEK 150
Monday September 26 2022
at 20:32:25
22/9 16:59:34
100 kr
24/9 10:36:30