KONST / Litografier / Färglitografi 9794164

nr 979 4164

Georges Braque

(1882-1963), Frankrike

Färglitografi, Georges Braque (1882-1963), båtar på strand, signerad i trycket, motivet: 25x63

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 september 2015
kl 18:17:23

7/9 05:06:05 1      Vinnande bud

Georges Braque

Läs mer om Georges Braque