KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666411

nr 1466 6411

Oskar Person, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x32, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 maj 2022
kl 18:20:32