FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Allmogeskåp 5475125

nr 547 5125

Allmogeskåp

Lenght: ()

med tallrikshylla, Dalarna, bemålat, längd: 100, djup: 50, höjd: 204 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1500

SEK 2700

Monday October 20 2008
at 16:00:00