KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956129
nr 1395 6129
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 50. Olja på duk, 45x69cm, yttermått inklusive ram: 62x85cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:40:41
150 kr
150 kr
250 kr
350 kr