KONST / Litografier / Färglitografi 13016317
nr 1301 6317
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 125/180. Motivet: 76x55cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:24:28
19/1 19:04:05
20/1 17:18:27
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm