MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8548606
nr 854 8606
Stolar
1 par, Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:41:41
500 kr