KONST / Litografier / Litografi 10884056
nr 1088 4056
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Litografi, Christina Knall (f. 1947), 'Stockholm i rött', 47/290, handkolorerad, signerad, motivet: 18x27
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:44:33
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr