KONST / Litografier / Färglitografi 12007006
nr 1200 7006
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/175, bladets mått: 80x59 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:49:42
27/8 16:41:47
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm