KONST / Litografier / Färglitografi 17004565

nr 1700 4565

Färglitografi

Erik Olson. Signerad, numrerad 31/350, daterad -72, figur, yttermått inklusive ram: 65x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 maj 2025
kl 18:56:52