KONST / Litografier / Färglitografi 15327402
*
nr 1532 7402
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Molningen". Signerad, numrerad 25/125. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2023
kl 20:08:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 19:04:50
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Läs mer om Frank Björklund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frank björklund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Läs mer om Frank Björklund
nr 1532 7402
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Molningen". Signerad, numrerad 25/125. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/4 19:04:50 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.Läs mer om Frank Björklund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frank björklund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



