KONST / Litografier / Färglitografi 11978052
nr 1197 8052
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, Skeppsbron. Signerad, numrerad 245/290. 38x51 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:04:53
20/8 19:31:32
1.000 kr
20/8 19:59:53
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann