KONST / Litografier / Färglitografier 16143094
nr 1614 3094
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad EA, daterad 1975, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 70x55 ca
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:25:49
15/4 22:59:50
100 kr
22/4 08:57:29