KONST / Litografier / Litografi 5908355

nr 590 8355

Litografi

signerad. röda träd, 127/350, 51x41

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2009
kl 17:32:35

13/7 12:55:41 1      Vinnande bud