KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175300

nr 1517 5300

Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, 430715-5079, figurer. Olja på duk, 65x52 cm, yttermått inklusive ram: 80x68 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:35:27