ART / Lithographs / Litograph in colors 8482389
nr 848 2389
Lars Englund
(f. 1933), Sverige
Lars Englund (b. 1933), signerad och daterad 1974, subject size: 35x30 cm,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lars Englund (f. 1933), signerad och daterad 1974, motivets mått: 35x30 cm
Lars Englund, Swedish painter and sculptor, born in Stockholm 1933.
300
SEK 350
Monday September 23 2013
at 20:04:50
200 kr
300 kr
Lars Englund
Read more about Lars Englund