KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144497

nr 1714 4497

Carita Fehrm

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 64x56 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm

Carita Fehrm, svensk bildkonstnär född i Helsingfors 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:23:49

28/7 16:56:37 1      Vinnande bud

Carita Fehrm

Läs mer om Carita Fehrm