KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9201320

nr 920 1320

Lotta Hagerman

(f. 1940), Sverige

Akvarell, Lotta Hagerman (f. 1940), Skidåkare, signerad. 1987, 30x35

Lotta Hagerman, svensk konstnär, född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 18:25:36

25/10 14:37:52 1      100 kr
27/10 09:30:15 2      Vinnande bud

Lotta Hagerman

Läs mer om Lotta Hagerman