KONST / Litografier / Litografier 16129048

nr 1612 9048

Nicholas Hondrogen

(1952-2007), USA

Mapp med 6 st litografier. Signerad, numrerad 15/80, daterad 1974. Bladets mått: 50x65 cm, oramade lösa blad

Nicholas Hondrogen, amerikansk konstnär född 1952, död 2007.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:11:12

11/4 20:57:26 1      Vinnande bud

Nicholas Hondrogen

Läs mer om Nicholas Hondrogen