KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824589
nr 1382 4589
blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 10x8, yttermått inklusive ram: 31x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 1 mars 2021
kl 21:05:39
100 kr
250 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
6
2.000 kr
1.600 kr
6
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
6
1.900 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
6