ART / Lithographs / Litograph in colors 9333321
nr 933 3321
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Sven Lidberg (1929-2009), Tre damer på brygga, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 29 x 23,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven Lidberg (1929-2009), Tre damer på brygga, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 29 x 23
Sven Lidberg, Swedish painter, born 1929 in Stockholm, dead 2009.
800
SEK 500
Sunday December 21 2014
at 20:36:28
21/12 20:09:54
Sven Lidberg
Read more about Sven Lidberg