ART / Oil paintings / Oil painting 15475086
nr 1547 5086
OIL PAINTING
unidentified artist. Modell, Signerad Hasse, Daterad -59. Oil on panel, 39x29 cm, outer dimensions including frame: 47x37,
Oidentifierad konstnär. Modell, Signerad Hasse, Daterad -59. Olja på pannå, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
SEK 100
Monday June 12 2023
at 19:18:17
11/6 01:49:11