KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15206459

nr 1520 6459

Kopparstick

15 st, 1800-tal, handkolorerade, oramade, botaniska, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:52:37